Zapraszamy do Łodzi na III Salon Artystów Rzemiosła.

Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów jest współorganizatorem 3. edycji Salonu Artystów Rzemiosła, która odbędzie się w dniach 15-16 marca 2012 w Łodzi,
w nowym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich, hala D, przy al. Politechniki 2.

Cykliczne targi połączone ze szkoleniami dla rzemieślników artystów odbywają się w ramach projektu ?Salon Artystów Rzemiosła? współfinansowanego ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, dzięki czemu udział w nich jest bezpłatny. Pierwsze dwie edycje imprezy odbyły się w Warszawie, kolejne cztery będą w Łodzi, Białymstoku i ponownie
w Warszawie. Partnerami projektu są Ogólnopolski Cech Rzemieślników Artystów, Towarzystwo Amicus i M. st. Warszawa.

Szkolenia towarzyszące targom odbędą się w siedzibie Izby Rzemieślniczej w Łodzi.

Na targach ok. 50 wystawców z całej Polski zaprezentuje bogatą ofertę wyrobów polskiej sztuki użytkowej. Goście targów będą mogli zakupić lub zamówić niepowtarzalną biżuterię, wyroby wyposażenia wnętrz, galanterię skórzanej, odzież, itp., jak również nawiązać bezpośrednich kontakty z ich twórcami.

Ręcznie wykonane produkty stają się coraz bardziej modne, podbijają serca klientów.
Doskonałe jakościowo i ciekawie zaprojektowane wyroby są alternatywą dla masowej produkcji.
III Salon Artystów Rzemiosła odbywa się równolegle z XV Łódzkimi Targami Edukacyjnymi. Nie jest to zbieżność przypadkowa. Projekt SAR ma na celu także jak najszerszą edukację i promocję rzemiosła artystycznego jako branży, która może być atrakcyjną alternatywą kariery zawodowej dla młodych, kreatywnych osób.

Informacje o projekcie, a także o poprzednich edycjach SAR dostępne są na stronie www.salonartystowrzemiosla.pl oraz na Facebooku na profilu Salon Artystów Rzemiosła.

Godziny otwarcia targów:

15.03 czwartek 10-18 (uroczyste otwarcie o godz.12)

16.03 piątek 10-18

Serdecznie zapraszamy! Wstęp wolny!