Bardzo miło nam poinformować iż na portalu www.watra.pl zamieszczony został tekst
Piotra Kyca "Spotkanie Opłatkowe zakopiańskich rzemieślników"
Mamy przyjemność przedstawić Państwu treść artykułu:

"Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych wZakopanem zaprosił w ostatni piątek członków organizacji i mieszkańców miasta na spotkanie opłatkowe.
Zorganizowano je w siedzibie Cechu przy ulicy Gimnazjalnej. Gości przywitał Starszy Cechu Franciszek Kaletka, a błogosławieństwa udzielił ks. Janusz Korbel
z Parafii Najświętszej Rodziny. Na spotkaniu była również obecna Dyrektor Ewa Zydroń i nauczyciele Zasadniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem, która działa od 1 września 2011 roku.

Kolędy śpiewali członkowie Zespół Regionalny ?Regle? z Poronina kierowanego przez Marię Dawidek. Poczęstunek dla gości przygotowała po raz kolejny firma masarska z Gołkowic Dolnych.
Rzemieślnikom życzymy dużo szczęścia w Nowym Roku, realizacji osobistych marzeń oraz uprzejmych, cierpliwych, wyrozumiałych, kulturalnych, wiernych i zadowolonych klientów."

[ Piotr Kyc, http://www.watra.pl/zakopane/kultura/2012/01/18/spotkanie-oplatkowe-zakopianskich-rzemieslnikow]