W środę 23 marca 2016 roku w Auli Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem odbyło się tradycyjne spotkanie "Jajeczko Wielkanocne" młodzieży Szkoły Cechowej, grona nauczycielskiego i Zarządu Cechu. To tradycyjne święto przed Świętem Zmartwychwstania Pańskiego. Były życzenia wzajemne z okazji nadchodzących świąt, poświęcono jajeczko przez ks. katechetę Marcina Borowicza, nauczyciela religii. Pani Dyrektor Barbara Jachymiak składała wszystkim życzenia świąteczne, a pani Magdalena Gościej przygotowała na tą okazję konkursy tematycznie związane z okresem Świąt Zmartwychwstania i nadchodzącej wiosny. Grupa młodzieży pod kierownictwem p. Magdaleny znakomicie wykonała program artystyczny.

Zobacz więcej zdjęć

2065