W czwartek 25 maja 2017 r. w auli Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem odbyło się Walne Zgromadzenie członków Cechu. Ustępujący Zarząd złożył sprawozdanie za okres minionej kadencji. Z ramienia władz Izby Rzemieślniczej w Nowym Sączu zaproszeni goście w osobach: Tadeusz Szewczyk Prezes Zarządu Izby, Czesław Krupa Dyrektor Izby, p. Beata Rzepiela Kierownik Ośrodka Szkolenia Zawodowego. Starszy Cechu Prezes Franciszek Kaletka powitał zaproszonych gości i delegatów. Zebrani powołali na prowadzenie obrad Franciszka Kaletkę, a na sekretarza p. Dyrektor Władysławę Skupień. Na wstępie zasłużeni działacze zostali odznaczeni medalami za zasługi dla rzemiosła. Obszerne sprawozdanie za okres minionej kadencji złożył ustępujący Starszy Cechu Prezes Franciszek Kaletka. Delegaci udzielili absolutorium Zarządowi za okres minionej kadencji, następnie przystąpiono do wyborów prezesa cechu oraz członków zarządu i komisji cechowych.

Do władz zarządu Cechu na kadencje 2017-2021 zostali wybrani

Zastępcami członków  Sądu Cechowego zostali

Stanisław Ligas
Anna Piowowraczyk

Zebrani nagrodzili wybranych na następną 4-letnią kadencję gratulacjami i gromkimi brawami. Tradycyjnie nowo wybrany na następną kadencję Pan Prezes Franciszek Kaletka zaprosił wszystkich na obiad w starym budynku cechu.

Więcej zdjęć w galerii