W dniach 6-7 czerwca przypadła 20. rocznica wizyty Jana Pawła II w Zakopanem. Miasto wspólnie z parafiami, instytucjami i stowarzyszeniami przygotowało z tej okazji bogaty program uroczystości i wydarzeń towarzyszących w dniach od 2 do 7 czerwca. Jednym z nich była Msza Święta z okazji 20-lecia wizyty Jana Pawła II z udziałem Episkopatu Polski pod przewodnictwem Ks. Abpa Marka Jędraszewskiego, podczas której homilię wygłosił Ks. Kard. Stanisław Dziwisz. Uroczystość odbyła się 8 czerwca w Kościele Świętego Krzyża, w Zakopanem. W uroczystości tej uczestniczyła delegacja Cechu Rzemiosł Różnych  i Przedsiębiorczości w Zakopanem z pocztem sztandarowym i Franciszkiem Kaletką  Prezesem Zarządu-Starszym Cechu, a także uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem.

2065