22 czerwca w Hotelu Stamary w Zakopanem odbyło się pożegnanie absolwentów Szkoły Cechowej . Pani Dyrektor Szkoły Barbra Jachymiak rozpoczęła uroczystość poleceniem wprowadzenia sztandaru. Następnie odśpiewano hymn państwowy. Pani Dyrektor powitała wszystkich zebranych, a następnie nastąpiło: rozdanie świadectw ukończenia szkoły, rozdanie nagród za dobre wyniki w nauce jak również wzorową postawę w samorządzie szkoły. Absolwenci tradycyjnie wręczyli róże swoim instruktorom – mistrzom nauki zawodu. Odbyło się również pożegnanie ks. Janusza Korepty, który dostał inne zadanie duszpasterskie w Krakowie. Prowadzenie uroczystości następnie powierzono pani Magdalenie Gościej, która przygotowała wraz z uczniami program artystyczny. Pod nieobecność Starszego Cechu Franciszka Kaletki list z gratulacjami dla absolwentów odczytał Maciej Rzankowski – Członek Zarządu Cechu. Tradycyjnie zaproszono wszystkich na obiad w hotelowej restauracji.

A zakończenie roku szkolnego, rozdanie świadectw i nagród odbyło się w budynku Szkoły „Szpulkach” przy ul. Kasprusie dnia 23 czerwca 2017 r. Programy artystyczne przygotowali wraz z uczniami wychowawcy klas. Odbyło się również rozdanie nagród w konkursie z języka angielskiego. Pani Dyrektor Barbara Jachymiak życzyła uczniom udanych wakacji.

Więcej zdjęć w galerii

20697