4 września rozpoczął się rok szkolny 2017/2018 młodzieży Szkoły Cechowej w Zakopanem Mszą Św. w Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego na Chramcówkach, której przewodniczył ks. Proboszcz Piotr Pławecki. Po Mszy uczniowie i grono pedagogiczne udali się do budynku Cechu przy ul. Gimnazjalnej gdzie pani Dyrektor Barbara Jachymiak powitała wszystkich zebranych. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenie sztandaru Cechu oraz odśpiewania hymnu państwowego. Młodzież zaprezentowała okolicznościowy program artystyczny związany z rocznicą wybuchu II Wojny Światowej. Uczniom pierwszych klas Pani Dyrektor przedstawiła nauczycieli i wychowawców. Pan Prezes Starszy Cechu przywitał wszystkich i życzył młodzieży dobrych wyników w nauce w szkole i zakładach rzemieślniczych.

Więcej zdjęć w galerii

2065