Zaproszenie

Zarząd Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem zaprasza na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków, które odbędzie się w  budynku Cechu przy ul. Gimnazjalna 1, 34-500 Zakopane w dniu 24 maja 2018r r. (czwartek) o godzinie 1000 I termin.

W przypadku braku wymaganej statutowej liczby członków, zwołuje się zebranie w II terminie 24 maja 2018r r. (czwartek) o godzinie 1030– w tym termie zebranie jest władne do podejmowania prawomocnych uchwał, bez względu na liczbę obecnych.

Proponowany porządek obrad :

1. Otwarcie zebrania.
  2. Przyjęcie regulaminu obrad.
  3. Wybór Prezydium Walnego Zgromadzenia.
  4. Przyjęcie porządku obrad.
  5. Wybór komisji Mandatowo – Skrutacyjnej.
  6. Wybór komisji Uchwał i Wniosków.
  7. Sprawozdanie Komisji Mandatowej w sprawie prawomocności Walnego Zgromadzenia.
  8. Przyjęcie protokołu z poprzedniego zebrania.
  9. Sprawozdanie z działalności za 2017 rok :
  10. Zarządu Cechu,
  11. Komisji Rewizyjnej,
  12. Sądu Cechu.
  13. Sprawozdanie finansowe(bilans Cechu) za 2017 rok.
  14. Dyskusja nad sprawozdaniami.
  15. Podjęcie uchwał w prawie przyjęcia sprawozdań i udzielenie absolutorium Zarządowi Cechu za rok 2017.
  16. Przedstawienie planu finansowego na 2018 rok.
  17. Podjęcie uchwał w sprawach:

–przyjęcie planu finansowego na rok 2018.

– podział zysku z roku 2017.

1. Dyskusja i wolne wnioski.
  2. Sprawozdanie Komisji Uchwał i Wniosków - podjęcie uchwał w sprawach omówionych. według porządku obrad i przyjęcie wniosków Komisji Wnioskowej.
  3. Zakończenie zebrania.

Jednocześnie informujemy, że w biurze Cechu w godzinach od 9oo do 13oo w okresie od 07. 05.2018 roku do 23 maja 2018 r roku wyłożone są do wglądu:

• protokół Walnego Zgromadzenie Członków z 2017 r ,
  • sprawozdanie finansowe za 2017 rok i plan finansowy na 2018 rok,
  • regulamin obrad,
  • projekty uchwał.

Uprzejmie prosimy o uregulowanie składek członkowskich do dnia 24.05.2018 r. Będzie również możliwość dokonania wpłaty  w dniu Walnego Zgromadzenia  do  godz. 1000.

Przypominamy, że zgodnie z § 9  ust  2 pkt 3 Statutu Cechu Rzemiosł Różnych Przedsiębiorczości w Zakopanem   Nie ma  czynnego i biernego prawa wyborczego do organów Cechu, członek  który: zalega
 z wypłacaniem składki cechowej powyżej 6 miesięcy
. W przypadku tych osób nie ma obowiązku indywidualnego zawiadamiania  o terminie, miejscu i przedmiocie Walnego Zebrania.

Prezes Zarządu - Starszy Cechu

Franciszek Kaletka