24 maja 2018 roku w Auli Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zakopanem odbyło się walne zebranie sprawozdawcze za 2017 rok. Zebranie otworzył Starszy Cechu Franciszek Kaletka, który powitał zebranych i poprosił o uczczenie minutą ciszy zmarłych rzemieślników w okresie sprawozdawczym. Na przewodniczącego zebrania wybrano Podstarszego Cechu Kazimierza Dudzika. Sprawozdanie Zarządu odczytała pani Dyrektor Cechu Władysława Skupień. Odczytano również sprawozdanie finansowe za miniony okres oraz plan pracy i wydatków na 2018 rok. Przedstawiono także protokoły komisji rewizyjnej i sądu cechowego. Udekorowano również zaległymi odznaczeniami panią Marię Rzankowską i Stanisława Ligasa. Zebranie zaszczyciła swoją obecnością Dyrektor Izby Rzemieślniczej w Nowym Sączu pani Beata Rzepiela. Zostały również omówione bieżące sprawy odnośnie funkcjonowania i wdrażania zmian w rzemiośle. Na zakończenie tradycyjnie poproszono zebranych na poczęstunek.

Zobacz więcej zdjęć