Informujemy z radością że w Zakopanem w dniach 26 lutego do 1 marca 2017 r organizowane są IV ZIMOWE IGRZYSKA RZEMIEŚLNICZYCH SZKÓŁ CECHOWYCH I IZBOWYCH  do udziału w których serdecznie zapraszamy 

Poniżej znajdziecie regulamin  z którym bardzo prosimy się zapoznać 

 

 

 

 

M SZKOŁA łyżwy biegi gigant 1 snow 1 gigant 2 snow 2 ŁĄCZNIE
1 Zakopane 183 306 431 384 465 340 2109
2 Tarnów 484 206 191   223   1104
3 Nowy Sącz 315 149 127 80 91   762
4 Pilzno 204 144 116   121   585
5 Poznań 128 154 142   133   557
6 Krynica- Zdrój 166 105 78 34 22 39 444
7 Limanowa 50 131 77 36 84   378
8 Nowy Targ  0 0 37 39 40 87 203
9 Kraków  0 0 49   47 36 132
10 Gorlice 0 0     16 37 53
    SNOWBOARD   SUCHE SKI 2  24.02.2016  
             
    DZIEWCZYNY     godz. 10:00  
             
M NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 74 GOCAŁ DOMINKA 97 Zakopane 0:50,26 50
2 73 RZEPKA ANNA 98 Zakopane 0:51,45 45
3 72 STANKIEWICZ SYLWIA 99 Zakopane 1:00,79 42

 

    SNOWBOARD   SUCHE- SKI 2 24.02.2016  
             
    CHŁOPCY     godz. 10:00  
             
LP NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 84 WADOWSKI MARIUSZ 97 Zakopane 0:41,40 50
2 87 Potoczak Dawid  96 Nowy Targ 0:47,96 45
3 80 Plewa Kamil  98 Nowy Targ 0:48,86 42
4 83 Garczek Szymon 99 Zakopane 0:48,87 40
5 82 Bogaczyk Przemysław 97 Nowy Sącz 0:52,74 39
6 78 PAWLIKOWSKI KRZYSZTOF 98 Zakopane 0:52,76 38
7 88 Siuta Dominik  98 Gorlice 0:57,71 37
8 93 Bogacz Bartłomiej  99 Kraków 0:58,54 36
9 86 KRAMARZ GRZEGORZ 97 Zakopane 1:03,24 35
    NARCIARSTWO ALPEJSKIE   SUCHE- SKI 2   24.02.2016
             
    DZIEWCZYNY       godz. 10:00
             
M NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 9 Joanna Smulska 97 Poznań 0:40,67 50
2 1 Rolewicz Klaudia  98 Tarnów 0:42,08 45
3 6 Michalczak Natalia 99 Zakopane 0:45,31 42
4 8 Goździak Ilona 97 Poznań 0:45,52 40
5 7 Stasik Magdalena  97 Tarnów 0:47,97 39
6 2 Urbańska Joanna  97 Tarnów 0:55,90 38
7 5 Anna Jarońska 96 Poznań 0:57,89 37

 

 

    NARCIARSTWO ALPEJSKIE   SUCHE- SKI 2    24.02.2016
             
    CHŁOPCY       godz. 10:00
             
M NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 26 KALATA DAWID 98 Zakopane 0:33,68 50
2 25 GARCZEK SZYMON 99 Zakopane 0:35,17 45
3 24 Bogaczyk Przemysław 97 Nowy Sącz 0:35,27 42
4 20 Stasik Rafał  98 Nowy Targ 0:35,77 40
5 16 Śliwa Jakub 99 Limanowa 0:36,98 39
6 22 PAWLIKOWSKI KRZYSZTOF 98 Zakopane 0:36,98 38
7 13 Zięba Jakub  96 Tarnów 0:39,46 37
8 70 Stachoń  Wilk Mateusz  97 Zakopane 0:39,78 36
9 15 Finek Kamil 97 Pilzno 0:40,01 35
10 29 Kowalczyk Robert 98 Zakopane 0:40,34 34
11 53 Nalepka Mateusz 98 Pilzno 0:40,66 33
12 17 TOPÓR Adrian 99 Zakopane 0:40,69 32
13 32 Stącel Kacper  97 Nowy Sącz 0:40,99 31
14 12 Boruta Przemysław  99 Kraków 0:41,18 30
15 14 BOBAK ARTUR 99 Zakopane 0:41,90 29
16 30 Nowak Wojciech 97 Pilzno 0:41,90 28
17 40 Wiktor Dawid 98 Limanowa 0:42,05 27
18 33 GALICA SEBASTIAN 98 Zakopane 0:42,28 26
19 36 Strączek Mateusz 99 Zakopane 0:42,75 25
20 48 Dudek Kondrad  98 Tarnów 0:43,29 24
21 34 Kieta Łukasz 99 Zakopane 0:43,30 23
22 45 Sarata Mateusz 96 Krynica - Zdrój 0:43,46 22
23 35 STASZEL JÓZEF 97 Zakopane 0:45,08 21
24 19 HAZA MARCIN 98 Zakopane 0:45,74 20
25 41 Rzepka Dawid 99 Zakopane 0:46,26 19
26 50 Palacz Szymon 99 Limanowa 0:46,26 18
27 37 Kuć Jan  99 Kraków 0:46,41 17
28 39 Gąsienica-Kotelnicki Bartłomiej 98 Zakopane 0:47,95 16
29 42 Gawron Damian 98 Pilzno 0:47,98 15
30 47 Bieryt Karol  99 Nowy Sącz 0:48,17 14
31 44 Habel Paweł  96 Tarnów 0:48,69 13
32 43 Wątroba Damian   97 Tarnów 0:49,77 12
33 62 Lichoń Patryk  98 Gorlice 0:50,16 11
34 52 Świątek Kamil 98 Pilzno 0:50,88 10
35 54 Cybulski Czarek 99 Zakopane 0:51,62 9
36 51 Wojtanowicz Kamil  97 Tarnów 1:00,67 8
37 65 Zięba Michał  99 Tarnów 1:06,31 7
38 49 Błażej Młodożyński 96 Poznań 1:20,52 6
39 66 Dąbrowski Kamil  97 Gorlice 1:35,40 5
40 58 Kociołek Karol  98 Nowy Sącz 2:42,96 4
    SNOWBOARD   SUCHE- SKI 23.02.2016  
             
    DZIEWCZYNY     godz. 10:00  
             
M NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 66 GOCAŁ DOMINKA 97 Zakopane 0:40,39 50
2 68 RZEPKA ANNA 98 Zakopane 0:41,03 45
3 69 STANKIEWICZ SYLWIA 99 Zakopane 0:47,31 42
4 65 FEDRO JOANNA 99 Zakopane 1:01,13 40

 

    SNOWBOARD   SUCHE- SKI 23.02.2016  
             
    CHŁOPCY     godz. 10:00  
             
LP NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 87 WADOWSKI MARIUSZ 97 Zakopane 0:36,34 50
2 89 Garczek Szymon 99 Zakopane 0:36,60 47
3 72 Bogaczyk Przemysław 97 Nowy Sącz 0:37,26 45
4 73 GALICA SEBASTIAN 98 Zakopane 0:38,26 43
5 78 Plewa Kamil  98 Nowy Targ 0:40,83 40
6 79 Popiela Mariusz 98 Nowy Sącz 0:42,43 39
7 77 PAWLIKOWSKI KRZYSZTOF 98 Zakopane 0:43,13 38
8 86 Śliwa Jakub 99 Limanowa 0:47,34 37
9 90 Stachoń-Wilk Mateusz   Zakopane 0:59,27 36
10 81 Sarata Mateusz 96 Krynica - Zdrój 1:29,34 35

 

 

 

    NARCIARSTWO ALPEJSKIE   SUCHE- SKI   23.02.2016
             
    DZIEWCZYNY       godz. 10:00
             
M NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 5 Joanna Smulska 97 Poznań 0:33,10 50
2 4 Goździak Ilona 97 Poznań 0:36,18 47
3 7 Stasik Magdalena  97 Tarnów 0:38,92 45
4 9 Michalczak Natalia   Zakoapne 0:39,99 43
5 1 Anna Jarońska 96 Poznań 0:41,72 40
6 2 Czosnyka Roksana  97 Nowy Sącz 0:41,93 39
7 8 Urbańska Joanna  97 Tarnów 0:55,20 38
  6 Rolewicz Klaudia  98 Tarnów DNF  

 

 

    NARCIARSTWO ALPEJSKIE   SUCHE- SKI   23.02.2016
             
    CHŁOPCY       godz. 10:00
             
M NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 29 KALATA DAWID 98 Zakopane 0:27,86 50
2 22 GARCZEK SZYMON 99 Zakopane 0:28,92 47
3 14 Bogaczyk Przemysław 97 Nowy Sącz 0:29,60 45
4 45 Rodak Adrian  99 Tarnów 0:30,33 43
5 43 PAWLIKOWSKI KRZYSZTOF 98 Zakopane 0:30,47 40
6 44 Przyborowski Jakub 98 Krynica - Zdrój 0:30,70 39
7 49 Stasik Rafał  98 Nowy Targ 0:31,19 38
8 26 HAZA MARCIN 98 Zakopane 0:31,44 37
9 55 TOPÓR Adrian 99 Zakopane 0:32,04 36
10 53 Śliwa Jakub 99 Limanowa 0:32,17 35
11 40 Nalepka Mateusz 98 Pilzno 0:32,69 34
12 20 Finek Kamil 97 Pilzno 0:32,74 33
13 13 BOBAK ARTUR 99 Zakopane 0:32,78 32
14 60 Zięba Jakub  96 Tarnów 0:33,43 31
15 15 Boruta Przemysław  99 Kraków 0:33,57 30
16 38 Łaś Mariusz 98 Krynica - Zdrój 0:33,73 29
17 113 Kowalczyk Robert   Zakopane 0:33,80 28
18 41 Nowak Wojciech 97 Pilzno 0:33,85 27
19 52 Stącel Kacper  97 Nowy Sącz 0:34,35 26
20 21 GALICA SEBASTIAN 98 Zakopane 0:35,03 25
21 109 Kieta Łukasz   Zakopane 0:35,07 24
22 51 STASZEL JÓZEF 97 Zakopane 0:36,26 23
23 112 Strączek Mateusz   Zakopane 0:36,31 22
24 34 Kuć Jan  99 Kraków 0:36,45 21
25 39 Łazarz Ryszard 99 Limanowa 0:36,54 20
26 111 Gąsienica-Kotelnicki Bartłomiej   Zakopane 0:36,68 19
27 58 Wiktor Dawid 98 Limanowa 0:36,78 18
28 48 Rzepka Dawid  99 Zakopane 0:37,60 17
29 23 Gawron Damian 98 Pilzno 0:37,92 16
30 57 Wątroba Damian   97 Tarnów 0:37,95 15
31 25 Habel Paweł  96 Tarnów 0:38,14 14
32 47 Sarata Mateusz 96 Krynica - Zdrój 0:38,38 13
33 24 Gołąb Mateusz  99 Nowy Sącz 0:38,39 12
34 11 Bieryt Karol  99 Nowy Sącz 0:38,46 11
35 19 Dudek Kondrad  98 Tarnów 0:38,99 10
36 12 Błażej Młodożyński 96 Poznań 0:40,15 9
37 42 Palacz Szymon 99 Limanowa 0:41,54 8
38 59 Wojtanowicz Kamil  97 Tarnów 0:42,41 7
39 54 Świątek Kamil 98 Pilzno 0:42,66 6
40 110 Cybulski Czarek   Zakopane 0:46,57 5
41 27 Jałowiec Szczepan 97 Pilzno 0:52,81 4
42 33 Książek Michał 99 Pilzno 0:57,67 3
43 32 Kociołek Karol  98 Nowy Sącz 1:29,83 2

 

 

OPIEKUNOWIE      
           
M NR NAZWISKO I IMIĘ   CECH / IZBA wynik
1 93 Piórecka Magdalena    Kraków 0:34,32
2 91 Małek Karolina   Tarnów 0:45,92
3 92 Zelek Anna   Nowy Sącz 1:01,23
4 94 Fitt Marta   Tarnów 1:02,94
5 108 Kranc Joanna   Nowy Sącz 1:06,15
           
OPIEKUNOWIE      
           
LP NR NAZWISKO I IMIĘ   CECH wynik
1 102 Skiepko Artur    Zakopane 0:27,47
2 95 Florian Dawid   Poznań 0:32,04
3 99 Janusz Miedziocha    Poznań 0:36,39
4 98 Tomasz Szukaj   Poznań 0:38,85
5 101 Warzecha Rafał    Zakopane 0:39,17
6 96 Szymon Buchowski    Poznań 0:41,00
7 100 Kondrat Korytowski    Poznań 0:53,84
8 106 Zaręba Kamil   Limanowa 1:03,29
           
           
MISTRZOWIE        
           
LP NR NAZWISKO I IMIĘ   CECH wynik
  104 Dudzik Kazimierz   Gorlice 00:39,2
  103 Piech Józef    Zakopane 1:43,31
  105 Rzankowski Maciej   Zakopane DNS