NARCIARSTWO ALPEJSKIE   SUCHE- SKI   23.02.2016
             
    DZIEWCZYNY       godz. 10:00
             
M NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 5 Joanna Smulska 97 Poznań 0:33,10 50
2 4 Goździak Ilona 97 Poznań 0:36,18 47
3 7 Stasik Magdalena  97 Tarnów 0:38,92 45
4 9 Michalczak Natalia   Zakoapne 0:39,99 43
5 1 Anna Jarońska 96 Poznań 0:41,72 40
6 2 Czosnyka Roksana  97 Nowy Sącz 0:41,93 39
7 8 Urbańska Joanna  97 Tarnów 0:55,20 38
  6 Rolewicz Klaudia  98 Tarnów DNF  

 

 

    NARCIARSTWO ALPEJSKIE   SUCHE- SKI   23.02.2016
             
    CHŁOPCY       godz. 10:00
             
M NR NAZWISKO I IMIĘ ROK SZKOŁA WYNIK PKT
1 29 KALATA DAWID 98 Zakopane 0:27,86 50
2 22 GARCZEK SZYMON 99 Zakopane 0:28,92 47
3 14 Bogaczyk Przemysław 97 Nowy Sącz 0:29,60 45
4 45 Rodak Adrian  99 Tarnów 0:30,33 43
5 43 PAWLIKOWSKI KRZYSZTOF 98 Zakopane 0:30,47 40
6 44 Przyborowski Jakub 98 Krynica - Zdrój 0:30,70 39
7 49 Stasik Rafał  98 Nowy Targ 0:31,19 38
8 26 HAZA MARCIN 98 Zakopane 0:31,44 37
9 55 TOPÓR Adrian 99 Zakopane 0:32,04 36
10 53 Śliwa Jakub 99 Limanowa 0:32,17 35
11 40 Nalepka Mateusz 98 Pilzno 0:32,69 34
12 20 Finek Kamil 97 Pilzno 0:32,74 33
13 13 BOBAK ARTUR 99 Zakopane 0:32,78 32
14 60 Zięba Jakub  96 Tarnów 0:33,43 31
15 15 Boruta Przemysław  99 Kraków 0:33,57 30
16 38 Łaś Mariusz 98 Krynica - Zdrój 0:33,73 29
17 113 Kowalczyk Robert   Zakopane 0:33,80 28
18 41 Nowak Wojciech 97 Pilzno 0:33,85 27
19 52 Stącel Kacper  97 Nowy Sącz 0:34,35 26
20 21 GALICA SEBASTIAN 98 Zakopane 0:35,03 25
21 109 Kieta Łukasz   Zakopane 0:35,07 24
22 51 STASZEL JÓZEF 97 Zakopane 0:36,26 23
23 112 Strączek Mateusz   Zakopane 0:36,31 22
24 34 Kuć Jan  99 Kraków 0:36,45 21
25 39 Łazarz Ryszard 99 Limanowa 0:36,54 20
26 111 Gąsienica-Kotelnicki Bartłomiej   Zakopane 0:36,68 19
27 58 Wiktor Dawid 98 Limanowa 0:36,78 18
28 48 Rzepka Dawid  99 Zakopane 0:37,60 17
29 23 Gawron Damian 98 Pilzno 0:37,92 16
30 57 Wątroba Damian   97 Tarnów 0:37,95 15
31 25 Habel Paweł  96 Tarnów 0:38,14 14
32 47 Sarata Mateusz 96 Krynica - Zdrój 0:38,38 13
33 24 Gołąb Mateusz  99 Nowy Sącz 0:38,39 12
34 11 Bieryt Karol  99 Nowy Sącz 0:38,46 11
35 19 Dudek Kondrad  98 Tarnów 0:38,99 10
36 12 Błażej Młodożyński 96 Poznań 0:40,15 9
37 42 Palacz Szymon 99 Limanowa 0:41,54 8
38 59 Wojtanowicz Kamil  97 Tarnów 0:42,41 7
39 54 Świątek Kamil 98 Pilzno 0:42,66 6
40 110 Cybulski Czarek   Zakopane 0:46,57 5
41 27 Jałowiec Szczepan 97 Pilzno 0:52,81 4
42 33 Książek Michał 99 Pilzno 0:57,67 3
43 32 Kociołek Karol  98 Nowy Sącz 1:29,83 2

 

 

OPIEKUNOWIE      
           
M NR NAZWISKO I IMIĘ   CECH / IZBA wynik
1 93 Piórecka Magdalena    Kraków 0:34,32
2 91 Małek Karolina   Tarnów 0:45,92
3 92 Zelek Anna   Nowy Sącz 1:01,23
4 94 Fitt Marta   Tarnów 1:02,94
5 108 Kranc Joanna   Nowy Sącz 1:06,15
           
OPIEKUNOWIE      
           
LP NR NAZWISKO I IMIĘ   CECH wynik
1 102 Skiepko Artur    Zakopane 0:27,47
2 95 Florian Dawid   Poznań 0:32,04
3 99 Janusz Miedziocha    Poznań 0:36,39
4 98 Tomasz Szukaj   Poznań 0:38,85
5 101 Warzecha Rafał    Zakopane 0:39,17
6 96 Szymon Buchowski    Poznań 0:41,00
7 100 Kondrat Korytowski    Poznań 0:53,84
8 106 Zaręba Kamil   Limanowa 1:03,29
           
           
MISTRZOWIE        
           
LP NR NAZWISKO I IMIĘ   CECH wynik
  104 Dudzik Kazimierz   Gorlice 00:39,2
  103 Piech Józef    Zakopane 1:43,31
  105 Rzankowski Maciej   Zakopane DNS