Łyżwy Dziewcząt

Tor lodowy COS

 

M LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK 100 M 400 M WYNIK PKT
                 
1 4 CHLEBEK MONIKA KATOWICE 2001 0:16,00 0:59,96 1:15,96 50
2 5 CIELANGA JUSTYNA RYBNIK 2000 0:16,52 1:03,30 1:19,82 45
3 18 SZWEDA ALEKSANDRA KATOWICE 1999 0:16,09 1:06,40 1:22,49 42
4 13 PAWŁOWSKA MARIOLA GORLICE 1999 0:18,30 1:10,76 1:29,06 40
5 11 MICHALCZAK NATALIA ZAKOPANE 1999 0:17,34 1:13,39 1:30,73 39
6 15 SEIFERT KLAUDIA POZNAŃ 1999 0:17,58 1:17,95 1:35,53 38
7 23 ZAKRZEWSKA KATARZYNA NOWY SĄCZ 2000 0:22,55 1:18,79 1:41,34 37
8 12 NAGNAJEWICZ KAROLINA KRAKÓW 1999 0:19,22 1:23,12 1:42,34 36
9 14 RZEMIENIEC SANDRA POZNAŃ 2001 0:20,25 1:25,09 1:45,34 35
10 10 BORUCKA PATRYCJA KRYNICA ZDRÓJ 2001 0:17,20 1:31,38 1:48,58 34
11 16 SIEMIŃSKA SYLWIA ZAKOPANE 1998 0:19,64 1:29,93 1:49,57 33
12 19 TRAGARZ MONIKA PILZNO 2000 0:22,04 1:32,57 1:54,61 32
13 17 SIUTA SYLWIA GORLICE 2000 0:23,72 1:52,76 2:16,48 31
14 7 GARGAS GABRIELA NOWY SĄCZ 2000 0:31,13 1:51,03 2:22,16 30
15 20 WOLSKA ALEKSANDRA RAWA MAZOW. 2000 0:28,07 1:56,91 2:24,98 29
16 21 WÓJCIKIEWICZ PAULINA GORLICE 2001 0:25,21 2:35,48 3:00,69 28
17 22 ZAJĄC JOANNA POZNAŃ 1999 1:09,28 DNS DSQ  

 

Łyżwy Chłopcy

Tor Lodowy COS

 

M NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK 100 M 400 M WYNIK PKT
1 HELWIG SEBASTIAN RYBNIK 2000 0:13,75 0:54,76 1:08,51 50
2 PUCHAŁA WOJCIECH  LIMANOWA 2000 0:14,41 0:55,60 1:10,01 45
3 ŚLIWA JAKUB LIMANOWA 1999 0:13,76 0:58,74 1:12,50 42
4 KOPIEC DAWID KATOWICE 2000 0:13,12 0:59,95 1:13,07 40
5 LOCICHA DANIEL POZNAŃ 1999 0:15,52 0:58,73 1:14,25 39
6 SZWEDA KRYSTIAN RYBNIK 2000 0:14,51 0:59,96 1:14,47 38
7 KĘDROŃ MARCIN LIMANOWA 2001 0:14,92 0:59,70 1:14,62 37
8 PIEKARSKI KONRAD KRAKÓW 1998 0:14,52 1:00,60 1:15,12 36
9 DUBAS PATRYK PILZNO 2000 0:15,43 1:01,18 1:16,61 35
10 KAMYCKI KACPER POZNAŃ 2000 0:14,32 1:02,45 1:16,77 34
11 JANISZEWSKI ARKADIUSZ NOWY SĄCZ 2000 0:14,80 1:02,38 1:17,18 33
12 WIETRZAK PIOTR NOWY SĄCZ 2001 0:14,48 1:03,01 1:17,49 32
13 SAMBORSKI MICHAŁ PILZNO 2000 0:14,24 1:03,39 1:17,63 31
14 SOWA MATEUSZ PILZNO 1999 0:16,12 1:04,20 1:20,32 30
15 SMOLEŃ PATRYK LIMANOWA 2000 0:15,73 1:05,11 1:20,84 29
16 GĄS. KOŚCIELNY ADAM ZAKOPANE 2000 0:16,72 1:04,41 1:21,13 28
17 LESIAK MARCIN RAWA MAZOW. 2000 0:16,32 1:04,90 1:21,22 27
18 WÓJCIK PATRYK RAWA MAZOW. 1999 0:15,06 1:08,34 1:23,40 26
19 WORWA SZYMON RYBNIK 2000 0:19,76 1:04,68 1:24,44 25
20 MIKULEC DAWID NOWY SĄCZ 2000 0:16,16 1:11,45 1:27,61 24
21 SKUPIEŃ KRZYSZTOF ZAKOPANE 2000 0:15,66 1:12,89 1:28,55 23
22 STRZESZYŃSKI DOMINIK GORLICE 2001 0:17,83 1:11,80 1:29,63 22
23 KOSIŃSKI MATEUSZ GORLICE 1999 0:25,79 1:05,69 1:31,48 21
24 PIWOWARCZYK ŁUKASZ LIMANOWA 2000 0:15,91 1:17,01 1:32,92 20
25 MROWCA JAKUB ZAKOPANE 2001 0:21,59 1:12,71 1:34,30 19
26 BARAN MATEUSZ PILZNO 1999 0:17,16 1:17,28 1:34,44 18
27 BAL KRZYSZTOF PILZNO 2000 0:19,08 1:16,00 1:35,08 17
28 TOMASIAK SZYMON NOWY SĄCZ 2001 0:18,59 1:16,51 1:35,10 16
29 KOZŁOWSKI MARCEL RAWA MAZOW. 2001 0:19,20 1:16,62 1:35,82 15
30 JABLONSKY JAROSŁAW GORLICE 1999 0:19,02 1:21,74 1:40,76 14
31 BIERNACKI ANDRZEJ NOWY SĄCZ 2000 0:20,30 1:20,71 1:41,01 13
32 NIEMIEC DANIEL PILZNO 2001 0:17,91 1:26,38 1:44,29 12
33 TREBUNIA ANDRZEJ ZAKOPANE 2000 0:19,28 1:25,12 1:44,40 11
34 SZNAJDER MICHAŁ POZNAŃ 1999 0:22,86 1:31,59 1:54,45 10
35 PRZEBIĘDA PIOTR PILZNO 2001 0:23,92 1:38,01 2:01,93 9
36 STĘPNIAK DOMINIK RAWA MAZOW. 2001 0:25,84 1:39,86 2:05,70 8
37 ŚWIERCZ SEBASTIAN PILZNO 2001 0:24,94 1:45,24 2:10,18 7
38 HOMONCIK MARCIN NOWY SĄCZ 2001 0:25,81 1:44,62 2:10,43 6
39 SZTABA PIOTR PILZNO 2000 0:34,52 2:03,32 2:37,84 5
               
  GARCZEK SZYMON ZAKOPANE 1999 0:18,65 DSQ    
  GIEMZIK JAN LIMANOWA 2001 0:15,34 DNS    
  HABINA DANIEL ZAKOPANE 2001 0:18,80 DNS    
  HAZA MARCIN ZAKOPANE 1999 0:16,23 DNS    
  ŁAZARZ RYSZARD LIMANOWA 1999 0:14,08 DNS    
  PUŚLEDZKI PAWEŁ KATOWICE 2000 DNS 1:11,90    
  SŁODYCZKA ANDRZEJ ZAKOPANE 2000 0:15,89 DNS    
  SZAWARSKI KAMIL KATOWICE 2000 0:23,10 DNS    
  TATAR STANISŁAW ZAKOPANE 2001 0:17,46 DSQ    
  WRÓBEL WOJCIECH ZAKOPANE 2000 0:14,30 DSQ    
  ZAWODNIAK KONRAD ZAKOPANE 1999 0:22,64 DSQ    
  ZIOBROWSKI MATEUSZ NOWY SĄCZ 2000 0:14,17 DSQ    
  BOGACZ BARTEK KRAKÓW 1999 0:17,60 DSQ    
  CZERNEL DAMIAN KRAKÓW 2000 0:15,61 DSQ    

Biegi narciarskie dziewcząt

Trasy Biegowe COS Zakopane

 

M LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK CZAS META PKT
1 35 MICHALCZAK NATALIA ZAKOPANE 1999 06:50,0 50
2 34 KUSIAK AGNIESZKA GORLICE 1999 07:26,2 45
3 31 CIELANGA JUSTYNA RYBNIK 2000 07:34,9 42
4 39 TRAGARZ MONIKA PILZNO 2000 08:45,9 40
5 41 ZAKRZEWSKA KATARZYNA NOWY SĄCZ 2000 08:59,9 39
6 37 SEIFERT KLAUDIA POZNAŃ 1999 09:27,9 38
7 40 ZAJĄC JOANNA POZNAŃ 1999 11:22,0 37
8 32 GARGAS GABRIELA NOWY SĄCZ 2000 11:58,5 36

 

 

Biegi narciarskie chłopców

Trasy Biegowe COS Zakopane

 

CZAS START

M LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK CZAS META WYNIK PKT
1 142 SZWEDA KRYSTIAN RYBNIK 2000 13:40,0 19:15,0 05:35,0 50
2 137 STASZEL DARIUSZ ZAKOPANE 1999 12:00,0 17:47,0 05:47,0 45
3 122 KRUPA MARCIN ZAKOPANE 1999 07:00,0 13:13,0 06:13,0 42
4 115 HELWIG SEBASTIAN RYBNIK 2000 04:40,0 12:17,7 07:37,8 40
5 133 GIEMZIK JAN LIMANOWA 1999 10:40,0 19:06,9 08:26,9 39
6 101 BAL KRZYSZTOF PILZNO 2000 00:00,0 09:03,3 09:03,3 38
7 134 PUCHAŁA WOJCIECH  LIMANOWA 2000 11:00,0 20:08,1 09:08,1 37
8 112 GĄŚ. KOTELNICKI BARTŁOMIEJ ZAKOPANE 1998 03:40,0 12:48,7 09:08,7 36
9 121 KRAMARZ KAMIL ZAKOPANE 2001 06:40,0 16:41,9 10:01,9 35
10 111 GĄS. KOŚCIELNY ADAM ZAKOPANE 2000 03:20,0 13:26,0 10:06,0 34
11 103 BIERNACKI ANDRZEJ NOWY SĄCZ 2000 00:40,0 10:47,0 10:07,0 33
12 118 JANISZEWSKI ARKADIUSZ NOWY SĄCZ 2000 05:40,0 15:50,0 10:10,0 32
13 150 SMOLEŃ PATRYK LIMANOWA 2000 16:20,0 26:31,5 10:11,5 31
14 131 PIWOWARCZYK ŁUKASZ LIMANOWA 2000 10:00,0 20:12,2 10:12,2 30
15 149 ZIOBROWSKI MATEUSZ NOWY SĄCZ 2000 16:00,0 26:23,9 10:23,9 29
16 144 ŚWIERCZ SEBASTIAN PILZNO 2001 14:20,0 25:18,1 10:58,1 28
17 102 BARAN MATEUSZ PILZNO 1999 00:20,0 11:25,0 11:05,0 27
18 143 ŚLIWA JAKUB LIMANOWA 1999 14:00,0 25:20,8 11:20,8 26
19 129 OGÓREK MARCIN ZAKOPANE 2000 09:20,0 20:44,6 11:24,6 25
20 135 SAMBORSKI MICHAŁ PILZNO 2000 11:20,0 22:48,4 11:28,4 24
21 147 WIETRZAK PIOTR NOWY SĄCZ 2001 15:20,0 27:03,7 11:43,7 23
22 128 NIEMIEC DANIEL PILZNO 2001 09:00,0 20:48,1 11:48,1 22
23 119 KAMYCKI KACPER POZNAŃ 2000 06:00,0 18:04,0 12:04,0 21
24 127 MIKULEC DAWID NOWY SĄCZ 2000 08:40,0 20:47,6 12:07,6 20
25 105 BORUTA PRZEMYSŁAW KRAKÓW 1999 01:20,0 13:33,2 12:13,2 19
26 136 SOWA MATEUSZ PILZNO 1999 11:40,0 24:14,9 12:34,9 18
27 125 MAJERCZYK WOJCIECH ZAKOPANE 2001 08:00,0 20:45,3 12:45,3 17
28 145 TOMASIAK SZYMON NOWY SĄCZ 2001 14:40,0 27:33,5 12:53,5 16
29 132 PRZEBIĘDA PIOTR PILZNO 2001 10:20,0 23:39,2 13:19,1 15
30 141 SZTABA PIOTR PILZNO 2000 13:20,0 26:43,8 13:23,8 14
31 139 SZAFLARSKI PATRYK ZAKOPANE 2001 12:40,0 26:28,7 13:48,7 13
32 116 HOMONCIK MARCIN NOWY SĄCZ 2001 05:00,0 18:48,8 13:48,8 12
33 140 SZNAJDER MICHAŁ POZNAŃ 1999 13:00,0 27:14,9 14:14,9 11
34 109 DUBAS PATRYK PILZNO 2000 02:40,0 17:26,1 14:46,1 10
35 124 ŁAZARZ RYSZARD LIMANOWA 1999 07:40,0 23:44,4 16:04,4 9
36 123 KUĆ JAN KRAKÓW 1999 07:20,0 24:14,9 16:54,9 8