Slalom dziewcząt - narty 

Witów - Ski

 

M LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK CZAS  PKT
1 8 PAŃSZCZYK PATRYCJA ZAKOPANE 2001 32,23 50
2 7 MICHALCZAK NATALIA ZAKOPANE 1999 34,96 45
3 6 ZAJĄC JOANNA POZNAŃ 1999 38,03 42
4 2 ZAKRZEWSKA KATARZYNA NOWY SĄCZ 2000 44,2 40
5 4 GARGAS GABRIELA NOWY SĄCZ 2000 45,21 39
6 1 KUSIAK AGNIESZKA GORLICE 1999 57,91 38
7 3 TRAGARZ MONIKA PILZNO 2000 58,94 37

 

Slalom chłopców - narty

Witów - Ski

 

M LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK CZAS  PKT
1 46 HANUSIAK ADAM NOWY TARG 2000 26,87 50
2 45 MILON KAMIL NOWY TARG 2000 29,2 45
3 67 GARCZEK SZYMON ZAKOPANE 1999 30,94 42
4 42 PIWOWARCZYK ŁUKASZ LIMANOWA 2000 31,34 40
5 43 GĄS. KOŚCIELNY ADAM ZAKOPANE 2000 31,91 39
6 41 PAŁKA ADRIAN ZAKOPANE 2000 32,1 38
7 40 JANIK WALDEMAR ZAKOPANE 2000 32,48 37
8 36 PRZEGINIAK JAN KRAKÓW 1999 32,72 36
9 38 SZYMUSIAK JAN ZAKOPANE 2000 32,95 35
10 51 GIEMZIK JAN LIMANOWA 2001 32,95 34
11 49 BIERNACIK SZYMON ZAKOPANE 2000 33,01 33
12 39 PUCHAŁA WOJCIECH  LIMANOWA 2000 33,06 32
13 37 ŚLIWA JAKUB LIMANOWA 1999 33,85 31
14 32 DŁUGOPOLSKI PIOTR ZAKOPANE 2001 33,93 30
15 31 SZAFLARSKI PATRYK ZAKOPANE 2001 34,06 29
16 100 BORUTA PRZEMYSŁAW KRAKÓW 1999 34,14 28
17 35 ŁAZARZ RYSZARD LIMANOWA 1999 35,35 27
18 47 MAJERCZYK WOJCIECH ZAKOPANE 2001 35,36 26
19 34 SAMBORSKI MICHAŁ PILZNO 2000 35,43 25
20 48 BODY STANISŁAW ZAKOPANE 2000 35,47 24
21 60 ORAWIEC MATEUSZ ZAKOPANE 1999 35,58 23
22 58 SMOLEŃ PATRYK LIMANOWA 2000 35,77 22
23 55 CZERNEL DAMIAN KRAKÓW 1998 35,97 21
24 56 KĘDROŃ MARCIN LIMANOWA 2001 36,21 20
25 71 STRZESZYŃSKI DOMINIK GORLICE 2001 36,38 19
26 57 POLAK KAMIL ZAKOPANE 1999 36,42 18
27 89 SUFLITA SZYMON KRYNICA ZDRÓJ 2000 36,54 17
28 44 BOŃCZEWSKI PAWEŁ ZAKOPANE 2000 36,57 16
29 59 MIKULEC DAWID NOWY SĄCZ 2000 36,59 15
30 52 ZIOBROWSKI MATEUSZ NOWY SĄCZ 2000 36,88 14
31 53 GĄS. KOŚCIELNY BARTŁOMIEJ ZAKOPANE 1999 36,88 13
32 54 BANACH KAROL KRYNICA ZDRÓJ 1999 36,99 12
33 50 LAŚ MARIUSZ KRYNICA ZDRÓJ 1998 37 11
34 62 RZĄDCA SZCZEPAN GORLICE 2000 38,16 10
35 99 BORYSIUK OSKAR ZAKOPANE 1999 38,36 9
36 63 TOMASIAK SZYMON NOWY SĄCZ 2001 38,57 8
37 70 KRAMARZ KAMIL ZAKOPANE 2000 38,83 7
38 74 DUBAS PATRYK PILZNO 2000 38,86 6
39 80 BAL KRZYSZTOF PILZNO 2000 38,91 5
40 68 HOMONCIK MARCIN NOWY SĄCZ 2001 39,23 4
41 95 HOROWSKI RAFAŁ KRYNICA ZDRÓJ 1999 39,44 3
42 66 STRĄCZEK MACIEK ZAKOPANE 1999 39,49 2
43 77 BUDRZYŃSKI JÓZEF ZAKOPANE 1999 39,72 1
44 101 BIŁEK JAROSŁAW KRYNICA ZDRÓJ 2000 39,84 1
45 75 DRUCIAK KAMIL GORLICE 2001 39,96 1
46 69 ZAWODNIAK KONRAD ZAKOPANE 1999 40,38 1
47 64 KUĆ JAN KRAKÓW 1999 40,39 1
48 73 PRZEBIĘDA PIOTR PILZNO 2001 41,25 1
49 81 JANISZEWSKI ARKADIUSZ NOWY SĄCZ 2000 41,41 1
50 78 BARAN MATEUSZ PILZNO 1999 42,29 1
51 76 BIERNACKI ANDRZEJ NOWY SĄCZ 2000 42,49 1
52 72 SMALUCH TOAMSZ GORLICE 2000 43,18 1
53 61 LISOWICZ PIOTR GORLICE 2000 43,68 1
54 83 NIEMIEC DANIEL PILZNO 2001 46,19 1
55 79 GRABIEC MICHAŁ GORLICE 2001 46,7 1
56 82 PAŃSZCZYK MATEUSZ ZAKOPANE 1999 46,94 1

 

Slalom dziewcząt - snowboard

Witów-Ski

 

M LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK CZAS  PKT
1 13 SEIFERT KLAUDIA POZNAŃ 1999 00:43,12 50
2 12 RZEMIENIEC SANDRA POZNAŃ 2001 01:00,32 45
3 11 MICHALCZAK NATALIA ZAKOPANE 1999 01:04,15 42
4 15 GARGAS GABRIELA NOWY SĄCZ 2000 01:29,92 40

 

 

Slalom chłopców - snowboard

Witów-Ski

 

M LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK CZAS I PKT
1 115 ŚLIWA JAKUB LIMANOWA 1999 39,82 50
2 114 DĘBOSZ ALBERT NOWY TARG 2000 40,06 45
3 130 GARCZEK SZYMON ZAKOPANE 1999 41,37 42
4 110 WIETRZAK PIOTR NOWY SĄCZ 2001 41,8 40
5 111 LIGĘZA KONRAD GORLICE 2000 42,87 39
6 136 CHOWANIAK ANDRZEJ ZAKOPANE 2001 42,92 38
7 117 MARYNIARCZYK ŁUKASZ ZAKOPANE 1999 43,11 37
8 109 URBANIAK ALEKSANDER NOWY TARG 2000 44,43 36
9 112 KAMYCKI KACPER POZNAŃ 2000 44,55 35
10 108 BOGACZ BARTŁOMIEJ KRAKÓW 2000 44,68 34
11 131 BUKOWSKI KAMIL ZAKOPANE 2000 46,16 33
12 107 BOCHNIARZ SEBASTIAN KRYNICA ZDRÓJ 2000 46,89 32
13 105 SOWA MATEUSZ PILZNO 1999 48,74 31
14 104 SZTABA PIOTR PILZNO 2000 51,43 30
15 106 ZAWODNIAK KONRAD ZAKOPANE 1999 52,14 29
16 134 ŚWIERCZ SEBASTIAN PILZNO 2001 54,16 28
17 103 SZNAJDER MICHAŁ POZNAŃ 1999 54,19 27
18 135 GIEMZIK JAN LIMANOWA 2001 01:17,1 26

 

 

Slalom Opiekunowie 

Witów-Ski

 

 

M LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK CZAS I
           
1 149 SKIEPKO ARTUR ZAKOPANE   29,78
2 148 FLORIAN DAWID PILZNO 1982 33,55
3 147 BUCHOWSKI SZYMON POZNAŃ 1983 37,45
4 150 KORYTOWSKI KONRAD POZNAŃ 1987 45,3
           
           
           
      MISTRZOWIE    
  146 JÓZEF PIECH     01:16,48
           
      OPIEKUNOWIE WOMAN    
           
  145 AGNIESZKA MARDUŁA WOJNARSKA     35,99

 

Najwszechstronniejszy

 

 

LP NAZWISKO I IMIĘ SZKOŁA ROK KONKURENCJE     WYNIK
        łyżwy biegi narty snow narty snow  
1 MICHALCZAK NATALIA ZAKOPANE 1999 39 50 45 42 45 42 263
2 ŚLIWA JAKUB LIMANOWA 1999 42 26 34 50 31 50 233
3 GARGAS GABRIELA NOWY SĄCZ 2000 30 36 39 X 39 40 184
4 SEIFERT KLAUDIA POZNAŃ 1999 38 38   50   50 176
5 ZAKRZEWSKA KATARZYNA NOWY SĄCZ 2000 37 39 37 X 40 X 153
6 GIEMZIK JAN LIMANOWA 2001 X 39 23 30 34 26 152
7 PUCHAŁA WOJCIECH  LIMANOWA 2000 45 37 36 x 32 x 150
8 TRAGARZ MONIKA PILZNO 2000 32 40 38   37   147
9 GĄS. KOŚCIELNY ADAM ZAKOPANE 2000 28 34 40   39   141
10 WIETRZAK PIOTR NOWY SĄCZ 2001 32 23   38   40 133
11 KAMYCKI KACPER POZNAŃ 2000 34 21   40   35 130
12 PIWOWARCZYK ŁUKASZ LIMANOWA 2000 20 30 39   40   129
13 RZEMIENIEC SANDRA POZNAŃ 2001 35     45   45 125
14 ZAJĄC JOANNA POZNAŃ 1999 X 37 42   42   121
15 KUSIAK AGNIESZKA GORLICE 1999   45 36   38   119
16 KĘDROŃ MARCIN LIMANOWA 2001 37 37 18 X 20 X 112
17 SOWA MATEUSZ PILZNO 1999 30 18   33   31 112
18 SAMBORSKI MICHAŁ PILZNO 2000 31 24 31   25   111
19 HANUSIAK ADAM NOWY TARG 2000     50   50   100
20 PAŃSZCZYK PATRYCJA ZAKOPANE 2001     50   50   100
21 SMOLEŃ PATRYK LIMANOWA 2000 29 31 16 X 22 X 98
22 ŚWIERCZ SEBASTIAN PILZNO 2001 7 28   29   28 92
23 GARCZEK SZYMON ZAKOPANE 1999 X   7 X 42 42 91
24 DĘBOSZ ALBERT NOWY TARG 2000       45   45 90
25 MILON KAMIL NOWY TARG 2000     45   45   90
26 HELWIG SEBASTIAN RYBNIK 2000 50 40         90
27 SZWEDA KRYSTIAN RYBNIK 2000 38 50         88
28 CIELANGA JUSTYNA RYBNIK 2000 45 42         87
29 SZTABA PIOTR PILZNO 2000 5 14   32   30 81
30 CHOWANIAK ANDRZEJ ZAKOPANE 2001   X   42   38 80
31 SZNAJDER MICHAŁ POZNAŃ 1999 10 11   31   27 79
32 LIGĘZA KONRAD GORLICE 2000       39   39 78
33 BORUTA PRZEMYSŁAW KRAKÓW 1999   19 30   28   77
34 PAŁKA ADRIAN ZAKOPANE 2000   X 38   38   76
35 MIKULEC DAWID NOWY SĄCZ 2000 24 20 15 X 15   74
36 JANIK WALDEMAR ZAKOPANE 2000 X X 37   37   74
37 URBANIAK ALEKSANDER NOWY TARG 2000       37   36 73
38 BOGACZ BARTŁOMIEJ KRAKÓW 2000   X X 36 x 34 70
39 GĄŚ. KOTELNICKI BARTŁOMIEJ ZAKOPANE 1998   36 21   13   70
40 MAJERCZYK WOJCIECH ZAKOPANE 2001   17 27   26   70
41 SZAFLARSKI PATRYK ZAKOPANE 2001   13 28   29   70
42 SZYMUSIAK JAN ZAKOPANE 2000     35   35   70
43 PRZEGINIAK JAN KRAKÓW 1999   0 33   36   69
44 ZAWODNIAK KONRAD ZAKOPANE 1999 X   5 34 1 29 69
45 ŁAZARZ RYSZARD LIMANOWA 1999 X 9 32   27   68
46 BOCHNIARZ SEBASTIAN KRYNICA ZDRÓJ 2000       35   32 67
47 JANISZEWSKI ARKADIUSZ NOWY SĄCZ 2000 33 32 1 X 1   67
48 ZIOBROWSKI MATEUSZ NOWY SĄCZ 2000 X 29 22 X 14   65
49 OGÓREK MARCIN ZAKOPANE 2000   25 38       63
50 BAL KRZYSZTOF PILZNO 2000 17 38 1   5   61
51 DŁUGOPOLSKI PIOTR ZAKOPANE 2001     29   30   59
52 BOŃCZEWSKI PAWEŁ ZAKOPANE 2000     42   16   58
53 BIERNACIK SZYMON ZAKOPANE 2000     25   33   58
54 DUBAS PATRYK PILZNO 2000 35 10 1   6   52
55 TOMASIAK SZYMON NOWY SĄCZ 2001 16 16 11 X 8   51
56 BODY STANISŁAW ZAKOPANE 2000     26   24   50
57 CHLEBEK MONIKA KATOWICE 2001 50           50
58 BIERNACKI ANDRZEJ NOWY SĄCZ 2000 13 33 1 X 1   48
59 BARAN MATEUSZ PILZNO 1999 18 27 1   1   47
60 KRAMARZ KAMIL ZAKOPANE 2001   35 4   7   46
61 STASZEL DARIUSZ ZAKOPANE 1999   45         45
62 STRZESZYŃSKI DOMINIK GORLICE 2001 22   3   19   44
63 KRUPA MARCIN ZAKOPANE 1999   42         42
64 SZWEDA ALEKSANDRA KATOWICE 1999 42           42
65 KOPIEC DAWID KATOWICE 2000 40           40
66 CZERNEL DAMIAN KRAKÓW 1998   X 19   21 X 40
67 DORULA ADAM ZAKOPANE 2001   X 40       40
68 PAWŁOWSKA MARIOLA GORLICE 1999 40           40
69 GĄSIENICA KOTELNICKA WERONIKA ZAKOPANE 1999     40       40
70 LOCICHA DANIEL POZNAŃ 1999 39           39
71 ORAWIEC MATEUSZ ZAKOPANE 1999     14   23   37
72 MARYNIARCZYK                37 37
73 PIEKARSKI KONRAD KRAKÓW 1998 36     X     36
74 NIEMIEC DANIEL PILZNO 2001 12 22 1   1   36
75 NAGNAJEWICZ KAROLINA KRAKÓW 1999 36   X       36
76 LAŚ MARIUSZ KRYNICA ZDRÓJ 1998     24   11   35
77 POLAK KAMIL ZAKOPANE 1999     17   18   35
78 BORUCKA PATRYCJA KRYNICA ZDRÓJ 2001 34           34
79 BUKOWSKI KAMIL ZAKOPANE 2000       X   33 33
80 SIEMIŃSKA SYLWIA ZAKOPANE 1998 33           33
81 BANACH KAROL KRYNICA ZDRÓJ 1999     20   12   32
82 SIUTA SYLWIA GORLICE 2000 31           31
83 WOLSKA ALEKSANDRA RAWA MAZOW. 2000 29           29
84 HOMONCIK MARCIN NOWY SĄCZ 2001 6 12 6 X 4   28
85 WÓJCIKIEWICZ PAULINA GORLICE 2001 28           28
86 LESIAK MARCIN RAWA MAZOW. 2000 27           27
87 PRZEBIĘDA PIOTR PILZNO 2001 9 15 1   1   26
88 WÓJCIK PATRYK RAWA MAZOW. 1999 26           26
89 WORWA SZYMON RYBNIK 2000 25 X         25
90 SKUPIEŃ KRZYSZTOF ZAKOPANE 2000 23   X X   X 23
91 RZĄDCA SZCZEPAN GORLICE 2000     12   10   22
92 KOSIŃSKI MATEUSZ GORLICE 1999 21           21
93 KUĆ JAN KRAKÓW 1999   8 10   1 X 19
94 MROWCA JAKUB ZAKOPANE 2001 19           19
95 SUFLITA SZYMON KRYNICA ZDRÓJ 2000 X   X X 17 X 17
96 KOZŁOWSKI MARCEL RAWA MAZOW. 2001 15           15
97 JABLONSKY JAROSŁAW GORLICE 1999 14           14
98 LISOWICZ PIOTR GORLICE 2000     13   1   14
99 TREBUNIA ANDRZEJ ZAKOPANE 2000 11           11
100 STRĄCZEK MACIEK ZAKOPANE 1999     8   2   10
101 BORYSIUK OSKAR ZAKOPANE 1999     X   9   9
102 DŁUGOPOLSKI MARCIN ZAKOPANE 1999     9       9
103 STĘPNIAK DOMINIK RAWA MAZOW. 2001 8           8
104 SMALUCH TOAMSZ GORLICE 2000     2   1   3
105 HOROWSKI RAFAŁ KRYNICA ZDRÓJ 1999 X   X   3   3
106 DRUCIAK KAMIL GORLICE 2001     1   1   2
107 GRABIEC MICHAŁ GORLICE 2001     1   1   2
108 PAŃSZCZYK MATEUSZ ZAKOPANE 1999     1   1   2
109 BUDRZYNSKI JÓZEF         1   1   2
110 BIŁEK JAROSŁAW KRYNICA ZDRÓJ 2000     X   1   1

 

 

Klasyfikacja Drużynowa 

 

 

    KONKURENCJE  
M SZKOŁA ŁYŻWY   BIEGI   NARTY 1   SNOW 1   NARTY 2   SNOW 2   WYNIK
    DZ CH DZ CH DZ CH DZ CH DZ CH DZ CH  
1 ZAKOPANE 70 62 50 247 135 442 42 76 95 432 42 142 1835
2 LIMANOWA 0 173 0 172 0 198 0 80 0 206 0 76 905
3 NOWY SĄCZ 67 124 75 165 76 56 0 38 79 43 40 40 803
4 PILZNO 32 161 40 196 38 36 0 94 37 39 0 89 762
5 POZNAŃ 73 83 75 32 42 0 95 71 42 0 95 62 670
6 GORLICE 99 57 45 0 36 32 0 39 38 33 0 39 418
7 NOWY TARG 0 0 0 0 0 95 0 82 0 95 0 81 353
8 KRAKÓW 36 36 0 27 0 92 0 36 0 86 0 34 347
9 RYBNIK 45 113 42 90 0 0 0 0 0 0 0 0 290
10 KRYNICA ZDRÓJ 34 0 0 0 0 44 0 35 0 44 0 32 189
11 KATOWICE 92 40 0 0 0   0 0 0 0 0 0 132
12 RAWA MAZOWIECKA 29 75 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 104